Rubriigid
Juhatus Kantselei Müürileht

PERE pööripäevapöördumine

PERE pööripäevapöördumine: […] 19.septembril, kolm aastat tagasi toimus Põliseestlaste Rahvaerakonna (PERE) asutamiskoosolek […]

19.septembril, kolm aastat tagasi toimus Põliseestlaste Rahvaerakonna (PERE) asutamiskoosolek (kinnitati põhikiri, koostati seisukohad, programm ning tegevuskava).
Kuigi PERE ei ole tänaseni registreeritud – Tartu Maakohtu ilmselt poliitilise ´status quo´ säilitamisest motiveeritud liberaalse Erakonnaseaduse tõlgenduse ning võimuerakondade korraldatud diversioonide ja ülevõtmiskatsete tõttu -, on meie poolt edastatud sõnumite jälgijate hulk kasvanud võrreldavaks parlamendierakondadega. Viimased on isegi osasid punkte PERE programmist asunud kopeerima.
Eesti poliitilise peavoolu teadlikult ja tahtlikult kujundatud väga keerulises sisepoliitilises olukorras (põhiseaduslik- ja majanduskriis, poliitiline- ja halduskriis) peame vajalikuks kommentaaride-analüüside ning sõltumatu teabe edastamise jätkamist, koondamaks jõud järgmisteks Parlamendi valimisteks, rahvuslike huvide kaitseks, eestluse jätkusuutlikkuse ja kestvuse tagamiseks.

PERE Juhatus

22. mihklikuu (vastupanuvõitluse) päeval, AD 2023

Lisa kommentaar